GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 7694711
nr 769 4711
Vaser
Ett par, Majolica, höjd: 15
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 18:37:37